Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Španělsko

Najděte levné autopůjčovny v Španělsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Španělsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Španělsko

Autopůjčovny Španělsko

Pronájem auta Španělsko

Španělsko je na Pyrenejském poloostrově v jižní Evropě, a je ohraničený na severu proti Andoře a Francii , na jihu na Gibraltar a Středozemní moře a na západě Portugalska .Baleárské souostroví s takovým Mallorca , Menorca a Ibiza a Kanárské ostrovy v Atlantiku jsou také pod Španělsko.

Španělsko je v Evropě je 4. Většina zemí, a má 40,5 milionu obyvatel (2010). Země je administrativně rozdělena do 50 regionů. Nejvyšší horou je Mount Teide – který měří 3718 m

Hlavní město Španělska je Madrid , který se nachází v zemi na španělském plošině.Madrid má 6.000.000 obyvatel v metropolitní oblasti a je největší a nejlidnatější město ve Španělsku. Madrid je také země administrativní, finanční a kulturní centrum a hlavní přepravní rozbočovač.

Obecně řečeno, Španělsko středomořské podnebí podél pobřeží na jihu a východě, Atlantic klima podél pobřeží na severu, kontinentální klima v interiéru.

Španělsko je známo, že velmi populární turistickou destinací a přijímá asi 60 milionů návštěvníků ročně. Regiony v severovýchodní Katalánsku a Andalusie na jihu a na ostrovech v Atlantiku je nejnavštěvovanější turistické oblasti. Španělsko je známá tím, oblíbenou destinací pro ty, kteří hledají slunce a pláž svátky podél pobřeží, ale země je také známý pro jeho kulturní turistiky.

Španělsko je hlavní letiště je Madrid Airport – Barajas , který se nachází nedaleko centra hlavního města.Jinak Barcelona International Airport a Palma de Mallorca International Airport některé z národa nejrušnějších letišť.