Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Slovinsko

Najděte levné autopůjčovny v Slovinsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Slovinsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Slovinsko

Autopůjčovny Slovinsko

Pronájem auta Slovinsko

Slovinsko (slovinština: Slovenija) se nachází v jižní části střední Evropy, a byl dříve součástí Svazové republiky Jugoslávie.Země má společnou hranici s Itálie , Chorvatsko , Maďarsko a Rakousko – A také pobřeží s výhledem na moře Jaderské na jihozápad.Populace je poměrně skromný – asi 2 milióny (2010).

Kapitál a největší město Slovinska je Lublaň , který má cca.271.000 obyvatel (2008). Jiná důležitá města jsou Maribor a Kranj. Městečko Ptuj musí být také uvedeno, jak s kořeny sahající až do starověku, je ve Slovinsku nejstarší.

Mezi hlavní turistické destinace v hlavního města Lublaně ve Slovinsku s jeho krásné mosty a jeho impozantní středověké hrady. V opačném případě, země má velké Chráněná území, stejně jako různé populárních lázeňských center a lázní. Jedním z tradičních lázeňských městech jsou Portoroz na pobřeží Jaderského moře, které také pozvat na koncích břehy.

Lublaň Joze Pucnik International Airport , který se nachází 26 km severně od hlavního města, je ve Slovinsku je hlavní letiště.