Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Scotsko

Najděte levné autopůjčovny v Scotsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Scotsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Scotsko

Autopůjčovny Scotsko

Pronájem auta Scotsko

Skotsko se nachází severozápadně od Evropy, je částečně samosprávný národ s 5,2 milionu obyvatel (2011), která je součástí Spojeného království spolu s Anglii, Walesu a Severního Irska .

Skotsko hraničí Anglii na jihu Atlantského oceánu na severu a západě do Severního moře na východě a Irského moře na jihozápadě.Ostrovy Hebridy, Shetlandy a Orkneje patří také do Skotska.

Země má námořní a mírné klima, s mírnými zimami a relativně chladnými léty.

Skotsko má svůj vlastní kulturní tradici, a je možná nejlépe známý pro dudy hudby, whisky produkce stejně jako jejich kostýmy pro muže – sukně-jako kilt.

Hlavním městem Skotska je Edinburk , země je druhým největším městem (po Glasgow), se asi 486.000 obyvatel.Edinburk se nachází v jihovýchodní Skotska na pobřeží, a je považován za jeden z největších evropských finančních center. Město je známé pro mít mnoho zachovaných historických budov, a je také slavný pro jeho mnoho každoročních festivalů.

Glasgow je Skotsko je největší město, a má přibližně 593.000 obyvatel (2,5 milionů v metropolitní oblasti). Město se nachází 82 km západně od Edinburghu. Další velká města ve Skotsku Dundee a Aberdeen .

Země je hlavní letiště je Edinburk Airport , který se nachází 10 km západně od hlavního města.Jinak Glasgow International Airport je jedním z nejrušnějších letišť ve Skotsku.