Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Saudská Arábie

Najděte levné autopůjčovny v Saudská Arábie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Saudská Arábie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Saudská Arábie

Autopůjčovny Saudská Arábie

Pronájem auta Saudská Arábie

Království Saúdské Arábie Hlavní část Arabského poloostrova a je druhý největší stát v arabském světě.To hraničí Jordán a Irák na severovýchodě Kuvajtu, Kataru, Bahrajnu a Spojených arabských emirátů na východě, Omán v jihovýchodní, Jemen na jihu, Rudé moře na západ a Perským zálivem, na východě.Populace je 28376355 (2010) obyvatel a hlavním městem je Rijád . 97% z celkového počtu obyvatel jsou muslimové.

Království Saúdské Arábie je někdy odkazoval se na jako „dvou svatých mešit“ země, pak z hlediska Mekky a Medíny , což jsou dvě nejsvatější místa islámu.Saúdská Arábie má značný vliv na Blízkém východě a islámským světem, a je ekonomicky, politicky a vojensky dominantní silou v oblasti Perského zálivu.

Země má na světě druhé největší zásoby ropy, které jsou soustředěny především v provincii východní. Ropa v současnosti představuje více než 95% vývozu a 70% státních příjmů.

Cestovní ruch v Saúdské Arábii je z velké části založen kolem pouti do Mekky a Mediny. Mecca obdrží více než tři miliony poutníků ročně pouze během měsíce Hajj, a zbytek roku okolo devíti milionů poutníků. Non-Muslims nejsou povoleny. Medina je posvátná, protože mešita Al-Masjid al-Nabawi obsahuje Mohamedův hrob.

Červené moře pláže s jeho tyrkysové vody je známo, že je jedním z nejlepších míst pro potápění.

Další oblíbenou destinací je Al-Diriyah mimo Rijádu .Diriyah byl původní domov saúdské královské rodiny, a sloužil jako kapitál první Saúdské dynastie 1744 – 1818.Mada’in Saleh je pre-islámský archeologické naleziště s pozůstatky z Nabatean království (1st century ADKr.). Rovněž sleduje od Lihyani, Arab království ze století před Kristem, a římské povolání.

Saúdská Arábie kritizován za jeho systematické diskriminace žen. Je to jediná země na světě, kde se ženy nesmí řídit.

Největší letiště je King Fahd International Airport, 20 km severozápadně od Dammam.King Khalid International Airport se nachází 35 km severně od Rijádu.