Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut St. Petersburg

Najděte levné autopůjčovny v St. Petersburg vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v St. Petersburg. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

St. Petersburg

Autopůjčovny St. Petersburg

Pronájem auta St. Petersburg

St Petersburg je ruská druhé největší město. To je na západě země, kde se řeka Něva se vlévá do zálivu, a má 4.880.000 obyvatel (2010). St Petersburg byl založen cara Petra Velikého v roce 1703, a byl kapitál Rusko v období 1712-1918.V letech 1914-1924, město bylo známé jako Petrohradu – Leningrad a 1924-1991.

St Petersburg je jedním z nejdůležitějších přístavů v Rusku. Kromě umístění Finského zálivu, to je také spojeno na bílé moře přes Ladožské jezero a Kvitsjøkanalen – a Moskva prostřednictvím Volga-Baltské kanál.

St Petersburg má řadu módních památek nabídnout. Nejznámější z nich je obrovský komplex Hermitage, jako je patří slavný Zimní palác od 1750s. Zde najdeme jednu z největších a nejstarších muzeí umění – pokud takové můžete vidět díla Michelangelo, Leonardo da Vinci, Rembrandta, Van Gogha a Picassa.

Mezi další historické památky, jsou následující zmínil: Peter-Paul pevnost, která byla založena v roce 1703 (při bsyen) – který obsahuje historické muzeum a Peter-Paul Katedrála Alexandra Něvského klášter (1710), Vzkříšení Church (1881) s jeho charakteristikou cibule kopule a Kazan Cathedral (postaven v časném 1800s po vzoru svatého Petra v Římě ).

Kazan katedrála v průvodu ulici St Petersburg, Nevsky Prospekt. Jedná se o 25 stop široká a čtyři kilometry dlouhá boulevard, která se táhne od Aleksandr Nevsky kláštera na centrální Palácové náměstí do kláštera Aleksandr Nevsky. Zde jsou hotely a restaurace v řadě, kromě několika velkých nákupních center.

St Petersburg je krásné město, a centrální oblast – což zahrnuje také několik nádherné mosty a kanály – UNESCO World Heritage Site.

Nejbližší letiště je Mezinárodní letiště Pulkovo , který se nachází 22 km jižně od Petrohradu.