Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut St. Petersburg Letiště

Najděte levné autopůjčovny v St. Petersburg Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v St. Petersburg Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

St. Petersburg Letiště

Autopůjčovny St. Petersburg Letiště

Pronájem auta St. Petersburg Letiště

St Petersburg Airport – Pulkovo (LED) je mezinárodní letiště se nachází asi 22 km jižně od St Petersburg centrum.Letiště je 3. nejzaměstnanější v Rusko , slouží 11200000 cestujících ročně (2012).

St Petersburg Airport byl slavnostně otevřen v roce 1932, av současné době má dvě odbavovací haly. T1 má především domácí lety, zatímco T2 má mezinárodní trasy. Budovy jsou umístěny v dostatečné vzdálenosti od sebe (cca 15 min. Jízdy). Nicméně, tam je zdarma kyvadlový autobus mezi T1 a T2.

Přibližně 70 letecké společnosti mají přímé lety do zahraničí od St Petersburg Airport – včetně do Osla , Moskvy , Budapešti , Kodani , Stockholmu , Paříži a Aténách .

Tam je dobrý výběr kaváren, restaurací a obchodů na letišti. Kromě toho, bezcelní prodejny, přístup na internet, zasedací a konferenční místnosti až pro 120 osob, pošta, informační pult, pošta a lékárna.

Nejbližší hotely jsou Pulkovskaya Hotel se nachází 5 km od Petrohradu letiště.

Chcete-li získat z letiště do centra Petrohradu, jeden může vzít autobus nebo taxi. Pokud chcete pronajmout auto, několik renomovaných kanceláří Pronájem auta na letišti – včetně Hertz, Sixt a Avis.