Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Moskva

Najděte levné autopůjčovny v Moskva vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Moskva. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Moskva

Autopůjčovny Moskva

Pronájem auta Moskva

Moskva je hlavním městem Ruska a Evropy největší město s 11,6 milionu obyvatel v metropolitní oblasti (2012).Moskva se nachází zhruba v evropské části Ruska na řeky Moskvy.

Město je přední ruská průmyslové, finanční a obchodní město a země je hlavní dopravní rozbočovač. Kromě toho, Moskva je země vědecké a kulturní centrum a má více než 80 vysokých škol a univerzit – včetně Moskevské univerzitě od roku 1755.

Město má mnoho muzeí a uměleckých sbírek. Nejlépe známý je galerie Treťjakov s velkou sbírkou ruského umění z různých časových období, Puškinovo muzeum – s exponáty z klasického a moderního umění, stejně jako v Moskvě historické muzeum.

Moskva je světově proslulé svou architekturou, a město je historické centrum, najdeme “Kreml” se stěnami a pevností z 1400s s 19 věžemi. Uvnitř jsou stěny jako Carové korunovace katedrála “Uspenski” od 1479, Blagovesjtsjens katedrála z 1489 a řada dalších kostelů, katedrál a paláců.

Na východ od Kremlu “Krasnaja Ploschad” nebo “Rudé náměstí” – staré náměstí v sovětském období byl použit k velkým politickým shromáždění a vojenské přehlídky.Zde také najdete Leni Mauzoleum – jeden z města nejnavštěvovanějších atrakcí a chrámu Vasila Blaženého z 1550 let – což je ruská nejslavnější kostel s devíti barevnými klenutých věží.

Jiné populární turistické atrakce v Moskvě patří koncertní sál “Tsjajkovskijhallen”, Bolshoi Theatre, Malyjteatret, státní cirkus a loutkové.

4 km západně od Kremlu v Moskvě je “Moscow City” – s domy, kanceláře, obchody a zábavní park.

Moskva má pět letišť – toho 2 z nich jsou mezinárodní. Hlavní letiště (a národa) je Moscow Domodedovo International Airport , který se nachází 42 km jihovýchodně od centra města.