Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Moskva Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Moskva Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Moskva Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Moskva Letiště

Autopůjčovny Moskva Letiště

Pronájem auta Moskva Letiště

Moscow Domodedovo International Airport (DME) je ruská Hlavní letiště, a nejmodernějším v zemi.Letiště je také jeden z Evropy je nejzaměstnanější, slouží asi 22 milionů cestujících ročně (2011).

Moscow Domodedovo Airport se nachází 42 km jihovýchodně od Moskvy centra.

Letiště bylo otevřeno v roce 1964 a má dvě odbavovací haly. 3 Terminál je ve výstavbě, a když je otevřel, by letiště zvládnout 35000000 cestujících ročně.

Tolik jako 77 letecké společnosti mají přímé lety z Moskva Domodedovo letiště na téměř 241 domácích i mezinárodních destinací.

Existuje celá řada zařízení na letišti, včetně velmi dobrý výběr obchodů, restaurací, kaváren a barů. Kromě toho, novinový stánek, bezdrátový přístup k internetu, ATM, směnárna pult, informační přepážku, cestování, kouření, zdravotní středisko, lékárna, VIP Lounge, kaple a mešity. Letiště je také dobře přizpůsoben pro tělesně postižené.

Nejbližší hotely jsou Domodedovo Airport Hotel, který se nachází 1 km od budovy terminálu. Existují kyvadlové autobusy mezi letištěm a hotelem.

Chcete-li získat z letiště do centra Moskvy, můžeme použít rychlík, vlakem, autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Moskvě, má řadu mezinárodních kanceláří Autopůjčovny na letišti – včetně Hertz, Sixt, Avis a Europcar.