Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Rusko

Najděte levné autopůjčovny v Rusko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rusko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rusko

Autopůjčovny Rusko

Pronájem auta Rusko

Rusko je částečně v Evropě a částečně v Asii – a díky zhruba 17.000.000 km ² největší země světa. Také s ohledem na populaci mezi velikány. Celé 142000000 lidí žije v této obrovské zemi. Rusko má společnou hranici s Norsko , Finsko , Estonsko , Lotyšsko , Bělorusko, Ukrajina , Gruzie, Ázerbájdžán, Kazachstán, lidová republika z Číny , Mongolsko, Severní Korea, Litva a Polsko .

Ruský kapitál, Moskva , který se nachází v centru evropské části.S počtem obyvatel 10,5 milionu, to je jeden z největších světových nejlidnatějších měst. Rusko má více než tucet milionů města – z nichž největší jsou St Petersburg a Novosibirsk.

V západní části Ruska vládne jak z hlediska počtu obyvatel a hospodářství. Oblast je charakterizována zvlněné nížiny, zatímco oblasti východně od pohoří Ural – Sibiř je hodně – daleko tenčí obydlený a se silnými prvky stepi, tundry a poušť lesní (tajga).Existuje mnoho velkých řek, které běží přes Rusko. Nejdelší v evropské části, je Volha a Don, zatímco Ob, Jenisej a Lena jsou mezi nejdůležitější v asijské části.

Ve velkých ruských městech, zejména Moskvy a Petrohradu, tam byl tradičně bohatý kulturní život, a to zejména v oblasti umění, jako jsou divadla, baletu a opery – a tak je to stále. Také cirkus je důležitou součástí ruské tradiční kultury. Zkušenost velmi zvláštní, téměř mýtická, umění, které přitahuje pozornost mnoha turistů, výlet s Trans-sibiřská železnice (otevřen v roce 1905) z Moskvy, přes Sibiř do Vladivostoku. Cesta trvá devět dní.

Ruské tři největší letiště se nachází v Moskvě .Z těchto Domodedovo International Airport nejvyšší.Jinak také Pulkovo Airport v Petrohradě jeden z národa je nejzaměstnanější.