Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Bukurešť Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Bukurešť Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Bukurešť Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Bukurešť Letiště

Autopůjčovny Bukurešť Letiště

Pronájem auta Bukurešť Letiště

Henri Coanda International Airport (OTP) je hlavním městem je hlavní letiště, které se nachází 17 km severně od centra města Bukurešti .

Letiště je jmenován v rumunské Bukurešti Aeroporturi.

Bukurešť letiště bylo vojenské letiště v průběhu 2 Světová válka, a byl otevřen pro civilní letectví v roce 1965. Letiště slouží 7,1 milionu cestujících ročně (2012).

Bukurešť má dva terminály, a tam jsou kyvadlové autobusy mezi nimi. Přibližně 33 společnosti – včetně Wizz Air, SAS, Lufthansa, KLM a British Airways – mají přímé lety z letiště do mnoha destinací v USA , Evropě a Kanadě .

Letiště má řadu zařízení pro návštěvníky a cestující – včetně kaváren, restaurací, obchody – s prodejem kosmetiky, módy, cestování předměty, informační pult, VIP salonek, banka, bankomat, směnárna, pošta, internet, kadeřnictví, lékárna a stanice první pomoci.

Chcete-li dostat do centra Bukurešti, jeden může vzít na letiště autobusem, výslovnou nebo taxi. Pokud chcete půjčit auto v Bukurešti, počet kanceláří autopůjčoven na letišti, včetně Avis, Budget, Europcar, Hertz a Sixt.