Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Rumunsko

Najděte levné autopůjčovny v Rumunsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rumunsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rumunsko

Autopůjčovny Rumunsko

Pronájem auta Rumunsko

Rumunsko je republika, s 22,2 miliony obyvatel (2010), který se nachází v jihovýchodní části Evropy – konkrétně Černého moře.Země má společnou hranici s Moldavskem, Ukrajina , Maďarsko , Srbsko a Bulharsko .Hlavním městem Rumunska je Bukurešť , která má asi 2 miliony obyvatel (2010).

Další velká města v Rumunsku Iasi (322000 obyvatel), Cluj-Napoca (318000 obyvatel), Timosoara (317700 obyvatel), Constanta (310000 obyvatel) a Craiova (303 000 obyvatel).

Rumunsko je velká země s mnoha horami, a proto má pestrou klima. Centrálně umístěný v jižní části Karpat – nebo transsilvanske The Alps – jak se to jmenuje. V opačném případě, země je relativně kopcovitý, se směsí kopců a rovin.

Existuje stále řada kulturních památek z antického řeckého bykolonier, což je vzrušující atrakce pro turisty se zájmem o historii. Hry byly nejvíce populární atrakcí v hlavním městě, Bukurešti, například Bývalý diktátor Nicolae Ceausescu gigantomane parlament Palace. Také pobřeží Černého moře nabízí lákavé pláže a luxusní, včetně ve městě Mangalia, který má odlišné řeckého vzhled.

Hlavní letiště v rumunské mezinárodního letiště Henri Coanda , se nachází 16 km severně od centra města Bukurešti .