Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kreta

Najděte levné autopůjčovny v Kreta vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kreta. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kreta

Autopůjčovny Kreta

Pronájem auta Kreta

Kréta (621000 obyvatel v roce 2011) se nachází mezi Egejským mořem a Středozemním mořem, a je největší a nejlidnatější z řeckých ostrovů.

Kréta má tři pohoří, a jejich nejvyšší vrchol – Idhi Oros – opatření 2545m

Kréta přijme asi 3 milióny návštěvníků ročně, a ostrov je hlavní průmysl je turistika, obchod a služby. Příjemné podnebí, pláže a mnoho archeologických památek učinila Krétu Od roku 1970 byl velmi populární letovisko.

Hlavní město Kréty – Iraklion (Heraklion) – se nachází na severním pobřeží ostrova, a má 173.000 obyvatel (2011). Město je proto 4. největší Řecko.Z přístavu Iraklion je trajektem na takové Piraeus – se nachází jen kousek od Atény.

Další velká města Kréty jsou Chania (Khania) a Rethymnon.

Některé z nejznámějších památek Kréty patří starověkých Knossos, Archeologické muzeum v Iraklion, zříceniny z Minoan města Gournia a Samaří – což je v Evropě je nejdelší.

Kréta je hlavní letiště je Mezinárodní letiště Heraklion – „Nikos Kazantzakis“ – Nachází se 5 km východně od Iraklion centra.O něco málo menší letiště – Chania International Airport– je také často používán pro charterové.