Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Řecko

Najděte levné autopůjčovny v Řecko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Řecko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Řecko

Autopůjčovny Řecko

Pronájem auta Řecko

Řecko se nachází v jihovýchodní Evropě a na samém jihu Balkánu. Kromě toho, že země má řadu větších i menších ostrovů v Egejském moři, ostrov Kréta. Pevnina Řeckoje ohraničený Albánie v severozápadu, republika Makedonie a Bulharska na sever, a Tureckem na východě.Populace je kolem 10, 8 mil. Kč (2010), a země o rozloze cca. 132 000 km ².V hlavním městě Athensje domovem 745.500 lidí (3,5 milionů EUR, pokud celá metropolitní oblast jsou zahrnuty).

Další velká města jsou Soluňa Piraeus na pevnině, Heraklion ( Iraklion ) na Krétě a Rhodu města na ostrově Rhodos .

Krajina v obou Řecku a v mnoha ostrovů (např.Kréta) se skládá z mnoha hory – s několika vrcholy dosahují až mezi 2000 a 3000 metrů.

Řecko má řadu historických památek, co nabídnout – mnoho se datuje do starověku – a řada z nich UNESCO World Heritage Site. To zahrnuje Acropolis v Aténách, pozůstatky kultury Minoan na Krétě (Knossos bl.a.palasset) – což je z období mezi cca. 2000 a 1450 př. nl Kr.

Hlavní letiště v Řecku, Eleftherias Veniselos mezinárodní letiště, se nachází jen pár kilometrů východně od Atén.Jinak, letiště v Rhodesa Kréta velmi zaneprázdněni – a má velký cestovní ruch v létě.