Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Rakousko

Najděte levné autopůjčovny v Rakousko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Rakousko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Rakousko

Autopůjčovny Rakousko

Pronájem auta Rakousko

Rakousko leží ve střední Evropě, je federální stát skládající se z devíti států s vlastní správou. Počet obyvatel Rakouska je kolem 8,3 milionu lidí (2010) – z toho 1.700.000 ar obyvatelé hlavního města Vídně .

Další velká města v Rakousku Štýrského Hradce , Linci , Salcburku a Innsbrucku .

Rakousko je obklopen řadou sousedních zemí – a ohraničené na západě Lichtenštejnskem a Švýcarskem na jihu Itálie a Slovinska na východě k Maďarsku a na Slovensku a na severu k Německu a České republice .Země je oficiální jazyk je němčina, ale dialekty může být obtížné pochopit, pro turisty, i když mluvit standardní němčinu.

Krajina v Rakousku dominuje pohoří, Alpy a pokrývá západní a jižní části země. To dosáhne nejvyšší vrcholy na rakouské straně až kolem 3800 m

Rakousko je známé jako země s mnoha důležitých příspěvků k evropské kulturní historie – zejména v klasické hudbě. Slavní skladatelé takový jako Wolfgang Amadeus Mozart, Franz Schubert, Gustava Mahlera a Johanna Strausse byli všichni Rakušané. Také Ludwig van Beethoven žil mnoho let v Rakousku. Vídeň má hodně co nabídnout v oblasti umění a kultury. Totéž Salzburg .

Jinak, Rakousko je také známé lyžařské země – a alpine Inšpruk byly rájem pro lyžaře, protože zimní olympijské hry byly drženy tam v roce 1964.

Rakouský hlavní letiště je Vienna International Airport , který se nachází cca. 18 km od centra města.Země je druhým největším letištěm je Salzburg Airport – WA Mozart .