Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Čína

Najděte levné autopůjčovny v Čína vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Čína. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Čína

Autopůjčovny Čína

Pronájem auta Čína

Čína je ve východní Asii, a je světově nejlidnatější země s 1,3 miliardy obyvatel (2011). Čína je také svět 3 největší země v oblasti – po Rusko a Kanada .

Čína hraničí Severní Koreu, aby se na sever, Ruskem a Mongolskem na sever, Kazachstánu, Kyrgyzstánu, Tádžikistánu, Afghánistánu, Pákistánu, Indii, Nepálu a Bhútánu do západního / severozápad a Myanmar, Laosu a Vietnamu na jihozápadě.

Čína má dlouhou pobřežní čáru s výhledem na Žluté moře, východní Čína moře a Jihočínském moři.

Krajina se skládá převážně z úrodných plání na severu a východě, v kopcích na jihu a na hory na jihozápad. Severozápad země vyprahlá vysoké roviny a pouštních oblastech. Himalaya mountain range se nachází v západní Číně – hranice do Nepálu. Zde jsou na světě nejvyšší hora – Mount Everest – který měří 8848 m

Čína má nejrychlejší rostoucí ekonomiku a vede s ohledem na výrobu oceli,uhlí, cement, bavlna, obilí, maso a ryby. Také elektronika zboží, oděvy a obuv z Číny dominují světovém trhu. Čína je také největším světovým výrobcem automobilů.

Hlavní město Peking se nachází severovýchodně od země, a má asi 20 milionů obyvatel v metropolitní oblasti.(2011). Peking je v Číně politickým a kulturním centrem, a tady je slavné památky jako “Zakázaného města”, Velká čínská zeď, Letní palác a “náměstí Nebeského klidu”.

Peking hostil olympijské hry v roce 2008. Čína je nejlidnatější město, Šanghaj, se nachází východně od země, s 23 miliony obyvatel (2011).Další velkých měst v zemi jsou Guangzhou (11,1 milionu obyvatel), Tianjin (11100000), Shenzhen (10400000), Hong Kong(7 milionů) a Dongguan (6400000).

Číny roste cestovního ruchu, a má co nabídnout pro návštěvníky. Země může lákat vzrušující historické a architektonické zajímavosti, muzea, divadla, umění a řemesla. Čína nabízí

Také nádherné chrámy, mausoleums, kláštery a zahrady.

Cestující, kteří cestují do jednoho z hlavních měst Číny, má nejlepší nákupy – s nespočet nákupních center a center. Pokud máte větší zájem o outdoorové aktivity, může Čína nabídnout strmé hory a údolí, tropický deštný prales, pusté pouště, jezera a zasněžené vrcholky pohoří.

Čína má několik mezinárodních letišť, a národ je nejzaměstnanější nachází v hlavních městech Pekingu, Šanghaji a Hong Kong.