Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Portugalsko

Najděte levné autopůjčovny v Portugalsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Portugalsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Portugalsko

Autopůjčovny Portugalsko

Pronájem auta Portugalsko

Portugalsko je na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě, a je ohraničený na severu a východu k Španělska .Země pobřeží na západě a na jihu Atlantského oceánu. Portugalsko má asi 10,7 milionů obyvatel (2010).

Hlavní město Lisabon se nachází jihozápadně od země, a má 475.000 obyvatel.Lisabon je krásně nachází na severním břehu řeky Tejo – asi 15 km od Atlantského oceánu.

Další velká města v Portugalsku je Porto (235 000 obyvatel) a Amadora (182 000 obyvatel).

Příroda v Portugalsku je rozmanitá, a řeka Tejo – která rozděluje zemi na dvě – představuje rozdíl mezi horskou scenérií severního Portugalska je a jižní Portugalsko roviny. Daleko na jih jezdit krajina opět v několika vysokých hřebenů, než se opět klesne v nejjižnější oblasti Portugalska – Algarve. Kromě pevniny země Portugalsko zahrnuje také sopečné ostrovy Azory a Madeira v Atlantském oceánu.

Portugalsko je také hojně navštěvovaná dovolené. Mnoho lidí chce zažít kulturní Lisabon, který je také známý pro jeho mnoho muzeí a jejich zajímavých historických budov s klášterů a pevností. Nejoblíbenější turistické cíle jinak najít na pobřeží Algarve a na ostrov Madeira.

Portugalsko je hlavní letiště, Lisbon International Airport , který se nachází hned vedle hlavního města.Jinak Faro Airport v Algarve a Madeira mezinárodního letiště v Funchal na Madeiře letištích hlavních pro mnoho charterových společností.