Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Polsko

Najděte levné autopůjčovny v Polsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Polsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Polsko

Autopůjčovny Polsko

Pronájem auta Polsko

Polsko se nachází v severovýchodní Evropě na jižním pobřeží Baltského moře, v. To je ohraničené Německu, České republice , na Slovensku , Ukrajině , v Bělorusku , Rusku a Litvě .Populace se odhaduje na 38,2 milionu (2010), z nichž 1.700.000 ar obyvatelé hlavního města Varšava .

Další velká města v Polsku, Krakov (756600 obyvatel), Lodž 753 000 obyvatel), Wroclaw (633 000 obyvatel), Poznaň (561 000 obyvatel) a Gdaňsk (456000 obyvatel).

Velké části Polska se nachází v severní Evropy lavsletten, táhnoucí se od Uralu na východ od Nizozemska na západě.Na jihu najdeme, ale hornatý Sudety a Karpaty, kde nejvyšší vrcholy rozšíření v několika tisíc metrů nadmořské výšky. Více než 1000 km dlouhá řeka Visla protéká země, a již tradičně „mízou“ kapitálu Varšava .

Kapitál je jedním z nejoblíbenějších turistických destinací v Polsku. Jedná se o tradiční kultura s několika muzeí, koncertních síní a galerií. To je také rušný noční život a nákupní městečko. Architektonicky, to je také zajímavé, a celá starého města je důvod, proč UNESCO.

Polsku je největší a nejvýznamnější letiště je Warsaw Frederic Chopin International Airport , který se nachází 10 km jižně od centra hlavního města.Další letiště s hustým provozem jsou Gdansk Lech Walesa International Airport .