Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Lima Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Lima Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Lima Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Lima Letiště

Autopůjčovny Lima Letiště

Pronájem auta Lima Letiště

Jorge Chavez International Airport (LIM) se nachází 8 km severozápadně od centra města Lima, sloužící kapitál Peru. Letiště je jmenován ve španělské Aeropuerto Internacional Jorge Chávez.

Lima Airport byla založena v roce 1960, a má jednu odbavovací halu. Letiště byla rozšířena a renovována v roce 2005, a vyhrál „Best Airport v Jižní Americe 2010“ od Skytrax.

O 25 společnosti – včetně United Airlines, TACA Peru, KLM, Iberia, American Airlines a Air France – mají přímé lety do mnoha destinací, včetně v Evropě. To je např.. lety odtud do Paříž a Amsterdam .

Tam jsou dobré veřejné zařízení na letišti, a najdete dobrý výběr restaurací, kaváren a snack barů zde. K dispozici je také velké nákupní na letišti, po Peru Plaza Shopping Center byla postavena.Existuje asi 20 obchodů (včetně duty-free shopu). Ostatní zařízení v Limě Airport je bankovnictví, bankomatů, směnárna, recepce, cestovní kancelář, informační přepážku, lékařské centrum, přístup na internet, a masážní salon.

V blízkosti budovy terminálu je 4-hvězdičkový hotel „Ramada Costa del Sol Lima Hotel“ -, která může nabídnout návštěvníkům plavecký bazén, business centrum, lázně a salon krásy.

Možnosti dopravy z letiště do centra města Lima se skládá z autobusem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Limě, počet autopůjčoven ve svých pobočkách na letišti – včetně rozpočtu, dolaru a Hertz.