Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Peru

Najděte levné autopůjčovny v Peru vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Peru. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Peru

Autopůjčovny Peru

Pronájem auta Peru

Peru je země nacházející se na západní straně Jižní Ameriky do Pacifiku. Peru hranice Ekvádor a Kolumbie na severu, Brazílie a Bolívie na východ, a Čile na jihu.Populace je 30 135875 (2012) obyvatel.Stejně jako ve většině zemí Jižní Ameriky je úředním jazykem španělština. Hlavním městem je Lima a incká říše měla jeho srdcem v dnešním Peru.

Peru je různorodý a vzrušující země, se můžete vydat. Země má velké archeologické dědictví z pre-Columbian kultury, zejména z Incké říše, a mnoho z nich seznamu světového dědictví UNESCO. Je to nejznámější atrakcí je Machu Picchu, známý jako ztraceného města Inků, který je pre-Columbian Inca město 2200 m na horách Urubambadalen. Machu Pichu v seznamu světového nové divy vývaru.

Peru má velký kuchyň, kde jeden ze specialit je ceviche. Má také krásnou scenérii v rozmezí od pobřeží k majestátní pohoří And, které se pohybuje po zemi od severozápadu k jihovýchodu. Na východě amazonského deštného pralesa.

Španělé dobyli Peru v 1531-33 a založil Viceroyalty, která zahrnovala většinu svých jihoamerických kolonií.Peru byl vyhlášen samostatnou republikou v roce 1821.

Hlavní město Lima je vstupní branou do země. Historické centrum s krásnými koloniálními budovami, byly prohlášeny za světové dědictví. Tam jsou muzea, některé pre-Hispánská archeologických nalezišť, jako Caral, a široký sortiment kultury a bohaté tradice.

Cuzco bylo největší město a hlavní město incké říše, je velmi oblíbenou destinací.

Další nutnost je jezero Titicaca je nejvyšší splavné jezero na světě 3812 m

V blízké Chiclayo je vyroben nádherný archeologické nálezy z doby před Inky jako Pán Šipan v Huaca Rajada a pyramidy v Túcume.

Město Arequipa, Colca Valley je znám jako „Bílé město“ pro své krásné koloniální architekturou, kostely a kláštery postavené v bílém kameni, který je jedinečný v regionu.

Jorge Chavez International Airport se nachází 14 km od centra města Lima .

Destinasjoner