Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Novy Zéland

Najděte levné autopůjčovny v Novy Zéland vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Novy Zéland. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Novy Zéland

Autopůjčovny Novy Zéland

Pronájem auta Novy Zéland

Nový Zéland je země v Oceánii, konkrétně v jihozápadním Pacifiku. Populace je kolem 4.300.000 (2010). Země se skládá ze severního ostrova a jižní ostrov a některých menších ostrovech. Dvě třetiny obyvatelstva žije Nového Zélandu v Severním ostrově a třetí na Jižním ostrově. Hlavním městem je Wellington (387 000 obyvatel), které se nachází v jižní části Severního ostrova.Nový Zéland je domorodé osoby, Maori, tzv. země Aotearoa, což v překladu znamená „The Long White Cloud země.“

V největší město země je Auckland na Severním ostrově, stejně jako předměstí má populaci kolem 1,2 milionu.Největší město na Jižním ostrově je Christ Church s 350.000 obyvateli.

Krajina Nového Zélandu je velmi rozmanitá. Najdete zde vše od vysokých hor s věčným sněhem na sopky, gejzíry a deštné lesy. Také, dlouhé, písečné pláže, může země nabídnout. Tak, turisté všeho druhu najdete zajímavé destinace.

Plachtění je národní sport, na Novém Zélandu, a to přitahuje jachting nadšence Pá. světě rok. Jinak město Wellington dobře známý pro jeho mnoho festivalů a kulturních akcí.

Nový Zéland je hlavní letiště je Auckland International Airport , který se nachází 20 km jižně od centra města.Hlavní letiště na ostrově jsou Christchurch International Airport .