Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Norsko

Najděte levné autopůjčovny v Norsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Norsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Norsko

Autopůjčovny Norsko

Pronájem auta Norsko

Norsko je na západ na Skandinávském poloostrově, a má asi 4,9 milionu obyvatel (2011). Souostroví Svalbard a Jan Mayen ostrov v severním Atlantiku patří i do Norska. To je ohraničené na východě Švédska a Finska a Ruské federace v severo-východní části.Norsko je obklopeno mořem na severu, západě a jihu Barentsova moře, Norském moři, Severním moři a Skagerraku.

Norsko je rozděleno do pěti oblastí – východní, jižní, západní Norsko, Trøndelag a severní Norsko.

Norsko je dlouhá a hornatá země s velkými výškovými rozdíly – a nejvyšší vrchol je vrchol – který měří 2469 m Norsko má také velký terasové pobřežní útesy s mnoha velkými a malými ostrovy, a na západní krajinu se skládá z hlubokých fjordů obklopené strmými horami. Trøndelag má více zvlněné krajiny, a v severním Norsku, tak řezání farmu a horských oblastech. Nejdále na sever v krajině Finnmark sestává většinou z plochých rovin.

Tam jsou 8 míst v Norsku, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO a přitahuje mnoho turistů. To je Bryggen Bergen (staré hanzovní dřevěné stavby), Urnesu Stave Church z 1140, město Røros , rytiny v Alta, Vega ostrovy v Nordland, Struve Geodetic Arc v Hammerfest, Geiranger fjord ve více a Romsdal, a Nærøyfjord v kraji.

Oslo je hlavní a největší město – s přibližně 607.000 obyvateli (2011).Oslo je hlava fjordu Oslo a má řadu populárních turistických atrakcí – včetně hlavní ulice Karl Johans Gate, Královský palác, Frogner Park, Big Ben, Viking Ship Museum, Národní galerie a dům Opera.

Norsko je hlavní letiště je Oslo Airport – Gardermoen , který se nachází 60 km severovýchodně od hlavního města.Jiné hlavní mezinárodní letiště Bergen Airport – Flesland , Stavanger – Sola a Trondheim Airport – Værnes .