Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Namibie

Najděte levné autopůjčovny v Namibie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Namibie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Namibie

Autopůjčovny Namibie Pronájem auta Namibie

Namibie je země v jihozápadní části Afriky, podél pobřeží Atlantiku. Země má společnou hranici s Angolou, Zambií, Botswanou a Jihoafrickou republikou .Až do roku 1990, Namibie část Jihoafrické republiky. Namibie se rozkládá na ploše 825.418 km ², s přibližně 2,1 milionu obyvatel (2010), je země relativně řídce osídlené. Kapitál Windhoekmá asi 315.000 obyvatel.

Dalšími velkými městy v Walvis Bay Namibie, Keetmanshoop, Luderitz a Swakopmund. Krajina je převážně suché a dominuje savan pouštích a horách, kde se nejvyšší vrcholy dosahují až těsně nad 2300 m

Mezi divy Namibie musí být více než 100 let Národní park Etosha je uvedeno. Další populární turistickou destinací, je Twyfelfontein v regionu Kunene. K dispozici je velká skála vyřezány asi 2000 znaků, které je ze dne na dobu několika tisíc let – od ca. rok 1000 ADKr. a dále zpět v historii. Nejnavštěvovanější turistickou atrakcí v hlavním městě Windhoek je stará pevnost z pozdní 1800. K dispozici je také v Namibii Národní muzeum samotné.

Namibie je hlavní letiště je Hosea Kutako International Airport, který se nachází 5,4 mil. na východ od hlavního města.