Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Monako

Najděte levné autopůjčovny v Monako vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Monako. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Monako

Autopůjčovny Monako

Pronájem auta Monako

Monako, knížectví a druhou světovou nejmenší zemí, která se nachází na francouzské riviéře (Cote d’Azur) – Mao v rámci francouzské hranice. Země se skládá převážně z městské oblasti. Monako je jeho velmi skromné ​​ploše pouhých 2 km ², jeden z nejvíce hustě obydlených zemí. Populace je cca. 30000 (2010).

Monako se skládá téměř výhradně z městské oblasti, která je hlavním městem stejného jména. Oblast je rozdělena do čtyř okresů („quartiers“), Monako-Ville (Staré Město), La Condamine (v přístavu), Monte Carlo a Fontvieille.

Monte Carlo je nejprestižnější a slavný okres Monaka, známý pro své kasino a jeho módní pláže.Glamour faktorem v Monte Carlu, je velmi vysoká. Velké části světoznámého závodu Grand Prix Monaka se koná v Monte Carlu.

Malá země má dva úřední jazyky: francouzštinu a monacká – starobylé místní jazykové patřící do stejné jazykové rodiny jako francouzština a italština.

Monako má žádné letiště. Nejbližší hlavní letiště je Nice-Côte d’Azur International Airport v Francii .Je to jen něco málo přes 20 mil jihozápadně od Mnichova.

Destinasjoner