Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Mexico

Najděte levné autopůjčovny v Mexico vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mexico. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mexico

Autopůjčovny Mexico

Pronájem auta Mexico

Mexiko je nejjižnější země v Severní Americe, o rozloze téměř 2.000.000 km ². To má pobřeží na západě Tichého oceánu a na východě Mexického zálivu a Karibiku. Země má společnou hranici s Spojené státy americké na severu a Guatemale a Belize na jihovýchod.Je to něco málo přes 112 milionů obyvatel (2010) v Mexiku. Zhruba 20 milionů těchto lidí žije v okolí hlavního města Mexico City (Asi 9 milionů v samotném městě).Země je nejvyšší vrchol je sopka Pico de Orizaba.

Další velká města v Mexiku: Guadalajara (4400000 v metropolitní oblasti), Monterrey (4000000), Puebla (2,7 milionu), Toluca (1800000), Tijuana (1700000) a Leona (1600000).

Mexiko je země, která je velmi bohatá na nálezy z dávných dob. Mezi pozůstatky starého aztekerkulturen najdeme impozantní pyramidu Slunce ve starověkém Teotihuacan. To se datuje 200 let. Tam jsou také více starověký dědictví – včetně kruhový pyramida v Cuicuilco z kolem roku 300 př. nlKr.

Krajina a klima v Mexiku je velmi rozmanitá, od suché, pouštní krajiny jako na severu s tropickými deštnými lesy na jihu. Tam jsou také významné horské oblasti, kde nejvyšší vrchol, Pico de Orizala, projektování 5 700 m nad mořem.Základní, vody bohaté na řeky Río Bravo / Rio Grande se vlévá do Mexického zálivu, které tvoří hranici mezi Mexikem a Spojenými státy.

Mexiko je hlavní letiště je Benito Juarez International Airport, který se nachází v hlavním městě Mexico City .Další hlavní letiště je Hermanos Serdán International Airport v blízkosti města Puebla.