Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Malta

Najděte levné autopůjčovny v Malta vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Malta. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Malta

Autopůjčovny Malta

Pronájem auta Malta

Malta je jak republikou a skupina ostrovů ve Středozemním moři, který leží asi 93 km jižně od italského ostrova Sicílie.

Hlavní ostrov, se stejným názvem jako ČR má rozlohu 246 km2. Dohromady, Malta pozemek o výměře 316 km2. Celkový počet obyvatel je cca. 400000 (2010), a nejvíce živě na hlavním ostrově Malta.

Malta má typické středomořské klima s mírnými, vlhkými zimami a horkými, suchými léty.

Malty kapitálu Valletta, malé přístavní město s cca.6500 obyvatel – se nachází na východním pobřeží hlavního ostrova. Valletta má mnoho historických budov, a město je plné světového kulturního dědictví UNESCO.

Další město na Maltě je St Julien a Slierne, které jsou populární rekreační destinace. Totéž republikové druhý největší ostrov, Gozo.Cestovní ruch znamená vůbec moc za finance na Maltě. Malta má dva úřední jazyky: maltština a angličtina.

Mezi hlavní turistické atrakce jinde na Maltě najdeme několik pozoruhodných pozůstatky kamenných chrámů z megalitické doby – tj. z období 3000-2500 př. nl Kr. Jsou považovány za jedinečný ve světě. Největší kamenné bloky v jednom z komplexů vážit jak hodně jako 19 tun. Tam jsou také příklady starověkých chrámů ze stejné doby – která je vytesaná do skály.

Pouze letiště v Malta – Malta International Airport– leží kousek od hlavního města Valletta.