Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Budapešť

Najděte levné autopůjčovny v Budapešť vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Budapešť. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Budapešť

Autopůjčovny Budapešť

Pronájem auta Budapešť

Budapešť se nachází v severní Maďarsko , a je kapitál země.Město má 1.700.000 obyvatel (2011), a je země hospodářské, kulturní a správní centrum. Budapešť je univerzita a nejstarší univerzita zde byla založena v roce 1635.

Budapešť se nachází na obou stranách Dunaje a je důležité přístavní město. Okres Buda na pravém břehu, zatímco Pest okres je na levé straně. Obě řeky místa jsou spojeny s 8 mosty – kde Řetězový most z 1849, je nejslavnější.

Budapešť je považován za jeden z nejkrásnějších měst Evropy, a má řadu turistických atrakcí. Na straně Buda, hrad z roku 1715, která je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Uvnitř zámku můžete navštívit Národní muzeum. Také Matthias Church – původně od 1015 – je populární atrakce.

Na straně Pest je impozantní parlament z roku 1904 – který má 265 m dlouhou fasádu. Také, Národní divadlo, Opera House a kostel svatého Štěpána z roku 1902 jsou populární turistické atrakce zde.

Budapešť má řadu jinak léčebné termální lázně, židovské muzeum, muzeum umění, zoologických – botanická zahrada, a několik parků a rekreačních oblastí.

Letiště Budapešť Ferenc Liszt International Airport se nachází 20 km jihovýchodně od centra města.