Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Libanon

Najděte levné autopůjčovny v Libanon vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Libanon. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Libanon

Autopůjčovny Libanon

Pronájem auta Libanon

Libanon je země na Blízkém východě se nachází na pobřeží Středozemního moře a je lemován Sýrie na severu a východě, a Izraelem na jih.Libanon je jednou z patnácti zemí, které jsou označovány jako „kolébka lidstva!. Domov pro 4143101 (2011) obyvatel v zemi, a jeho kapitál je Bejrút.Většina mluví arabsky, ale francouzština je také používán široce. Všechny silniční a uliční cedule mít text v arabštině a francouzštině.

Navzdory tomu, že Libanon je relativně malá země, tam jsou velké klimatické rozdíly z úrodné krajině podél Middelhavlet na suchou stepní klima. Země je hornatá, a dvě horská pásma Libanonu a Anti-Libanon má vrcholy v asi 3000 stop, což je zasněžený zimní.

Před libanonské občanské války (1975-1990), země zažila období relativního klidu a prosperity, vedený cestovního ruchu, zemědělství, a bankovnictví. To přitahovalo velké množství turistů, takové, že kapitál Bejrút byl odkazoval se na jako “ Paříž Středního východu. “

V návaznosti na založení Izraele v roce 1948, došlo k mnoha konflikty na Blízkém východě. V roce 1975 vypukla válka mezi západní, Izrael-přátelské křesťané a radikální muslimské skupiny v zemi.V letech 1978 a 1998, norské síly OSN v jižním Libanonu jako součást mírových sil OSN v Libanonu (UNIFIL), a (UNTSO).

Neklid ovlivnila cestovní ruch, ale to se nyní začíná vyzvednout znovu. V roce 2009 žebříčku New YorkTimes Bejrút v horní části top destinací po celém světě, protože jeho unikátní noční život a pohostinnost.Libanonská rozmanité obyvatelstvo, složené z různých etnických a náboženských skupin, dále přispěl k zemi festivalů, hudebních stylů a literatury, stejně jako vynikající kuchyně.

Hlavní cíle, které jsou na troskách UNESCO v Anjar se nachází v údolí Bekaa. Seznam světového dědictví je také Byblos je idylické městečko na pobřeží Středozemního moře. S historií datovat se od 8000, 7000 fNZ je Babylos považován za nejstarší nepřetržitě obydlené.

Muzea, která stojí za to navštívit Bejrút Národní muzeum s exponáty o 100.000 objektů, mnoho z pravěku a středověku. Džibrán muzeum bylo původně klášter v Bsharri, byl přeměněn na muzeum na počest země světoznámého umělec, autor, básník a teolog Gibrana Chalíl Džibrán (1883 – 1931)

Bejrút-Rafic Hariri International Airport, dříve Bejrút International Airport, který se nachází 9 km od Bejrútu a je funkční pouze komerční letiště v zemi.