Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kosovo

Najděte levné autopůjčovny v Kosovo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kosovo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kosovo

Autopůjčovny Kosovo

Pronájem auta Kosovo

Kosovo se nachází v jihovýchodní Evropě na Balkáně a má asi 1,8 milionu obyvatel (2010). To hraničí Srbskona severu a východě země, Makedonie na jih, Albánie k jihozápadní, a Černá Hora na západě.

Kosovo bylo dříve součástí Svazové republiky Jugoslávie, a měl nejasnou národní stavu – ale země prohlásil, že v roce 2008 jako nezávislé republiky.

Hlavním městem je Priština, a má přibližně 700.000 obyvatel.Další velká města Mitrovica Kosova, Prizren a Pec. A populární turistické města jsou Brezovica, který je typický zimní středisko.

Mezi mnoha kosovských kulturních pokladů a turistických zajímavostí jsou čtyři zachovalé Srbská kláštery byzantské architektury – z nichž všechny jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. V opačném případě, je kultura silně ovlivňována albánské tradicí. Země má dva úřední jazyky: albánština a srbština.

Kosovo má pestrou krajinu, ale velká část země je ovládáno kopci a horami, včetně nejvyššího vrcholu je asi 2650 metrů.Země má také větší počet menších jezer a řek.

Země je hlavní letiště je Priština International Airport, který se nachází jen kousek od hlavního města.

Destinasjoner