Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Jordánsko

Najděte levné autopůjčovny v Jordánsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jordánsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jordánsko

Autopůjčovny Jordánsko

Pronájem auta Jordánsko

Jordánsko je Arab říše na Blízkém východě / západní Asii. To hraničí Sýriena severu, Irák na severo-východ, v Izraeli a na západním břehu Jordánu na západě a Saúdské Arábie v jihovýchodní.Hlavním městem je Ammana Jordánsko má populace je 6.508.271 (2011) obyvatel.

Jordánská pouze port je umístěn na jiho-západním cípu, v zálivu Aqaba, který je sdílen s Izraelem, Egyptem a Saúdskou Arábií. Více než polovina z Jordánska se vztahuje Arabské pouště .. Na rozdíl od arabských států na jihu a východě, Jordánsko nemá žádné zásoby ropy. Ekonomika závisí z velké části na služby, cestovní ruch a rozvoj, kde Spojené státy americké je hlavním dodavatelem.Jordánsko je významným spojencem USA, a Egyptje jedinou arabskou zemí, která je v míru s Izraelem .Náboženství je islám a asi. 92% populace je muslimský, ale Jordánsko je považován za jeden z nejvíce zemí sekularizovaných západních a arabských.

Dominantou je skalní město Petra který vzkvétal od asi 400 př. nlKr. asi roku 300 nlKr, a na seznamu sedmi divů světa nové. Ve městě Jerash, návštěva oldtidsbygningene z řecko-římského města Jerash. Pro ty, kteří se zajímají o náboženství, je Mt. Nebo Baptist stránek, a mozaika město Madaba, zajímavých míst. Nature-založené zkušenosti využívána zejména prostřednictvím pouště a horské turistiky, zejména v Wadi Rum. Rušný noční život s diskotéky noční kluby a bary v Ammánu, Irbid a Aqaba leží daleko na sever od zálivu Aqaba. Roční Distant Heat festival řadí jako jeden z předních světových 10 rave.

Jordánsko je klasifikován jako země s „střední lidského rozvoje“ od 2011 Human Development Report.

V roce 1999 král Husajn zemřel který vládl zemi na 46 let. Jeho syn, Abdullah II má obrovský úkol udržovat stabilitu. Národní program, který zahrnuje dlouhodobé politické, ekonomické a sociální změny, které nebyly dosud přijaty.

Queen Alia International Airport je Jordánská největší letiště se nachází v oblasti Zizya, 32 km jižně od Ammánu.

Destinasjoner