Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Jižní Afrika

Najděte levné autopůjčovny v Jižní Afrika vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Jižní Afrika. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Jižní Afrika

Autopůjčovny Jižní Afrika

Pronájem auta Jižní Afrika

Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Na severu hraničí s Namibie , Botswana a Zimbabwe , na východě Mosambiku a Svazijska, zatímco Lesotho je enkláva v srdci země.Populace země je 51 770560 (2011) obyvatel.Hlavním městem je Johannesburg a další velká města Kapské Město a Durban .

Jižní Afrika je multi-etnický národ s různými kulturami a jazyky. Jedenácti úředních jazycích jsou vykázány v ústavě. Dva z těchto jazyků jsou evropského původu: angličtina a afrikánština,. Afrikánština vznikla hlavně z holandský a je výsledkem země na mnoho let byl holandský kolonie.

Je možné hovořit o Jižní Africe bez uvedení Nelson Mandela. Nelson Mandela byl jihoafrický vede kampaně proti systému apartheidu, systematické diskriminace barevné části populace. On se stal země je první černý prezident v roce 1994, kdy Jižní Afrika konaly první univerzální volby. Nelson Mandela byl ve vězení na 27 let, aby platby na rasistické režimu. Teď je živoucím důkazem, že boj za spravedlnost a svobodu vede.

Jižní africká kultura je různorodá. Hodně z potravin je silně masných a společenské akce samozřejmostí braai, nebo grilování. Jižní Afrika také vyvinul v hlavní výrobce vína. Některé z nejlepších vinic nacházejících se v údolích kolem Stellenbosch, Franschhoek, Paarl a Barrydale.

Nejoblíbenějším městem je Kapské Město Krásně se nachází na západním pobřeží, a je město s mnoha dobrých hotelů a restaurací.Zde si můžete vzít gondolu až Stolovou horu a navštívit staré viktoriánské přístav. Z města je možné vzít na loď ven Robin Island, kde byl vězněn Nelson Mandela.

Mnozí jdou do Jižní Afriky, protože velkolepé scenérie. Kromě známého Krugerova národního parku, Jihoafrická republika má řadu dalších národních parků, protože je hostitel navštívit. V Drake Berg je známý pro své krásné krajiny, existuje několik, jedním z nich je Royal Natal Naional Park s vodopády, Tugela Falls, které sníží 850ft dolů na útesy. Kalahari Gemsbok Národní park má hojnost divoké zvěře.

OR Tambo mimo Johannesburg je Afrika je největší letiště.