Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Japonsko

Najděte levné autopůjčovny v Japonsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Japonsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Japonsko

Autopůjčovny Japonsko

Pronájem auta Japonsko

Japonsko je říše v jihovýchodní Asii, který se skládá z několika ostrovů západním Pacifiku. Největší ostrovy jsou (od jihu k severu): Kyushu, Shikoku, Honshu a největší z nich, Hokkaido. Mezi Japonskem a pevninskou Japonsku moře a nejbližší sousedy na pevnině Čína, Severní Korea, Jižní Korea a Rusko .

Japonsko má na světě desátý největší populaci, s 126659683 (2012) lidé, a na světě je třetí nejsilnější ekonomikou.Japonská kapitál Tokio se nachází na ostrově Honšú.

Všechny ostrovy jsou hornaté, a jsou často vystaveny sopečné činnosti a pohyby v zemské kůře. Přibližně 73% země je pokryta horami s horským pásmem, který protéká hlavních ostrovů. Japonská nejvyšší hora je slavný Mount Fuji, která je 3776 m To může být vylezl, a nejlepší měsíce jsou červenec a srpen. V blízkosti Fuji je pět jezer s zábavních parků a vodních sportů.

Japonsko má nepřeberné množství atrakcí a památek k nabídnutí turistům.Důležitá města a Tokioje Osaka , Kyoto , Hiroshima, Kanazawa a Sapporo .Winter Town Nagano, který byl město hostitele pro zimní olympijské hry v roce 1998, mnoho lyžařských možností.

Meiji Jingu svatyně je jednou z nejkrásnějších parků Tokia a patří mezi nejposvátnější v Japonsku. Jiné populární budovy jsou Kijomizu Temple od 1200s, Císařský palác v Kjótu a Hrad Ósaka.

Japonsko vykonává na staré dědictví s tradicemi v artificiální hudby, folklórní tanec, řemesla a různých tradicích a obřadech čajovém obřadu. Mají svůj osobitý kuchyni, kde se kromě složek přírody a roční období, stejně jako estetický, tíží. To je v souladu s buddhistické filozofie – skromnost a pokora také charakterizuje japonskou životní styl.

Archeologický výzkum ukazuje, že Japonsko bylo osídleno už od lidí pro více než 35.000 lety, v průběhu toho, co je známo jako období pozdního paleolitu. Od 1100 je do roku 1868, Japonsko bylo ovládáno různými feudální dikaturer. Japonsko podporována Německoběhem druhé světové války, která skončila s atomový bombings Hirošimy a Nagasaki v roce 1945.

Hlavní letiště jsou Narita International Airport,60 km východně od Tojyo a Kansai International Airport 50 km jihovýchodně od Osaka .