Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Izrael

Najděte levné autopůjčovny v Izrael vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Izrael. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Izrael

Autopůjčovny Izrael

Pronájem auta Izrael

Izrael se svou relativně malou rozlohu cca 20 000 km2, je země na Blízkém východě, s pobřeží na pobřeží Středozemního moře.Na severu, země proti Libanon, na východě Sýrie a Jordánska – a na jihozápadě směrem Egypta .Také jsou palestinská území Západní břeh Jordánu a pásmo Gazy, které je částečně obsazený Izraelem v jeho bezprostřední blízkosti. Počet obyvatel Izraele je kolem 7.300.000 (2010) – většina z nich jsou Židé.

Jeruzalém(725.000 obyvatel) je izraelská formální kapitál, ale stav je sporný.V praxi je to pobřežní město Tel Aviv které slouží jako administrativní centrum.Jiná důležitá města jsou Haifaa Eilat .

Krajina v malé zemi je velmi různorodá s rovinami podél pobřeží a hor a kopců ve vnitrozemí. Tam je také několik jezer, včetně světoznámý Dead Sea – známý pro jeho extrémně vysoké slanosti.

Země je největší turistickou atrakcí je Jeruzalém, svaté město pro všechny tři světová náboženství: judaismus, křesťanství a islám.Zde můžete navštívit celou řadu významných církevních památek – včetně Západní zeď, hrobka svatý a Al Aksá. V opačném případě, Eilat, v čele Rudého moře – turistické magnety, s mnoha krásnými plážemi.

Izrael je hlavní letiště je Ben Gurion International Airport, který se nachází mimo Tel Avivu .