Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Itálie

Najděte levné autopůjčovny v Itálie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Itálie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Itálie

Autopůjčovny Itálie

Pronájem auta Itálie

Jižní Itálie v Evropě, a má společnou hranici s Francií, Švýcarskem , Rakousko a Slovinsko na východě.V italských hranic je také Lilliputian stavy San Marino a Vatikán. Itálie Jeden z původních zemí EU.Země se rozkládá na celkové ploše více než 300 000 km2 a má populaci téměř 60 milionů EUR (2010).

Itálie se skládá hlavně z Appennine poloostrova, velký poloostrov v oblasti Středozemního moře a na dvou hlavních ostrovů Sicílie a Sardinie.V severovýchodní je Jaderské moře, na jihovýchodě Jónském moři na jihozápadě, a Tyrhénské moře v severozápadní Ligurského moře.

Hlavní město Itálie je Řím, který má přibližně 2,7 milionu obyvatel. Další významné a populární měst Milan, Florence , Benátky , Neapol a Palermo.

Existuje mnoho hor v Itálii. Podél poloostrova – od jihu k severu – strečink Apeniny pohoří, dokud se nesetká Alpy, kde se nachází některé z nejvyšší hory Evropy. Je třeba rovněž být „spící“ sopka Vesuv u Neapole a aktivní Etna na Sicílii. V opačném případě, je země protíná několik řek, včetně Po (což je důležité pro úrodné roviny Po na severu), Arno a Tiber River (která protéká Římem).

Itálie je jedním z nejpopulárnějších evropských turistických destinací, protože jeho bohatou historií, mnoha kulturními poklady a jeho svět-proslulé potravin a vína kultury. Země má několik dochovaných Egypta (včetně vytěžené měst pompejské Herculanum podle Neapol) – a všechny staré centrum hlavního Řím je zapsáno na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Itálie je největší a nejrušnější letiště je Fiumicio International Airport („Leonardo da Vinci“) mimo Řím.Další významné mezinárodní letiště Milan Airport – Malpensaa Neapol letiště – Copodichino .