Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Island

Najděte levné autopůjčovny v Island vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Island. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Island

Autopůjčovny Island

Pronájem auta Island

Island je v Evropě druhým největším ostrovem a republika na severním Atlantském oceánu, mezi Norskem a Grónsko.Přes jeho území 103.000 km2, neměl vykládat více než přibližně 307.000 obyvatel (2010).O 120 000 z nich žije v hlavním městě Reykjavíku.Ostatní plochy jsou Kópavogur, Hafnafjordura Akureyri.

Je to jen pobřeží, které jsou obydlené, protože vnitřek ostrova dominuje pohoří, sopky a ledovce lavaørkener. Pobřeží Islandu se vyznačuje fjordy, hory ve vnitrozemí se zvedne k asi 2000 metrů. Nejvyšším vrcholem je Hvannadalshnúkur (2 110 m.).Několik sopek na Islandu jsou stále aktivní. Nejznámější z nich je Hekla a Katla. Vatnajökull ledovec je druhým největším ledovcem v Evropě. Jen Austfonna na Špicberkách je větší. Má rozlohu více než 8000 km2.

Jedním z největších turistických atrakcí v Vatnajökull Islandu národního parku. Další populární atrakce je voda tryskající horký pramen Gejzír, který se nachází v Haukadalur (kde je také národní park). Také, Vikingové staré věci někde Thingvellir zmínil – která je na seznamu UNESCO světového dědictví.

Islandu je hlavní letiště je Keflavik International Airport– se nachází asi 50 km jihozápadně od hlavního města.