Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Irsko

Najděte levné autopůjčovny v Irsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Irsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Irsko

Autopůjčovny Irsko

Pronájem auta Irsko

Irsko (Eire) je velký ostrov se nachází západně od Velké Británii, a většina ostrova je republika se stejným názvem. Zbytek – Severní Irsko – je součástí Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Země má populaci 4.500.000 (2010) a oblast asi 70 000 km2.

Hlavní město Irska je Dublin, která má asi 1 milion obyvatel.Jiná důležitá města jsou Cork(asi 120.000 obyvatel), Limerick (asi 86 000 obyvatel) a Galway (asi 65 000 obyvatel).

Irsko se vyznačuje kopcovitou krajinou, s některými hory dosahující výšky až 1000 metrů nadmořské výšce asi. Vzhledem k velkým travnatých pláních nazývá Irsko často „zelený ostrov“. Směrem na západ Atlantský oceán do Irska a na východ od Irského moře.

Mezi památky Irsku jsou různé umělecké a kulturní poklady – a kapitál Dublin je známý pro jeho dobře zachovalou architekturou z 1700 – a 1800, včetněDublin Castle. Jinak Dublin živý utelivsby – slavný pro jeho mnoho hospod.

Irsko je hlavní letiště je Dublin International Airport, což je cca. 12 km mimo hlavní město.Další důležité mezinárodní letiště jsou Cork Airporta Shannon Airport .