Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Indonézie

Najděte levné autopůjčovny v Indonézie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Indonézie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Indonézie

Autopůjčovny Indonézie

Pronájem auta Indonézie

Indonésie je souostroví skládající se z 17 ostrovů 506 se nachází v jihovýchodní Asii mezi Austrálií a asijské pevniny.Šest největších a nejlidnatější ostrovy, Sumatra, Java, Sulawesi, Bali, Kalimantan a Irian Jaya. Indonésie je svět je čtvrtý nejlidnatější země s 237 424 363 (2011) obyvatel.Hlavním městem je Jakarta.Indonésie sdílí dlouhé hranice s Papui-Nové Guineji, Východním Timoru a Malajsie.Ostatní sousedé jsou Filipíny, Austrálie a Singapuru

Indonésie se nachází v oblasti, kde se tři části kůry se setkají. Země proto má velký počet aktivních sopek a zemětřesení jsou běžným jevem.

Indonésie je zemí s největším počtem muslimů na světě, ale kultura také nese známky náboženské rozmanitosti s vlivy od hinduismu, buddhismu, islámu a animismu. Populace je různorodá s více než 300 etnických skupin, většina z nich jsou Malajský.

Země byla holandská kolonie od 1799 až do roku 1949. Generál Suharto chopil se moci v převratu podporovaném CIA v roce 1967, a nepokoje, které následovaly, stovky tisíc obyčejných lidí obviněných z toho, že komunisté a levicové a zabil. Suharto odstoupit v roce 1998 po masivní tlak a díky rozšířené korupci a závažné finanční problémy.

7. 12. 1975 Indonésie napadla Východní Timor, který se právě stal nezávislý Portugalska, a dělal to součástí Indonésie.Přibližně 200 000 Východní Timor šle byli zabiti, to dělá asi třetinu populace.Východní Timor získal nezávislost 20 05. 2002

Země má tropické přímořské klima a vysoká vlhkost. Vyskytují se slabé změny v teplotě a průměrná teplota je 27-28 stupňů v nížinách. Ostrovy jsou charakterizovány zalesněnými horami a lesy pokrývají 70% země výměry půdy. Indonéská nejvyšší hora je Puncak Jaya je 5030 m. Deštný prales v Indonésii je třetí největší na světě a odlesňování je hlavní hrozbou.

Země je oblíbeným cílem turistů, a v roce 2009, 6,5 miliónů turistů navštívilo zemi. V první řadě atrakcí jsou jeho příjemné klima a pláže. Nejoblíbenější destinací je slavný resort ostrova Bali.To má nejen velkou scenérie a pláže, ale je známý pro svou kulturu a umění tanečních, sochařství, malířství, řemesla a hudby.

Hlavní letiště je Soekarno-Hatta International Airport v Jakartě. Druhým nejnavštěvovanějším se nachází ve východní Jávě a Juanda mezinárodního letiště. Na Bali je Ngurah Rai International Airport.

Destinasjoner