Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Holandsko

Najděte levné autopůjčovny v Holandsko vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Holandsko. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Holandsko

Autopůjčovny Holandsko

Pronájem auta Holandsko

Nizozemsko je monarchie v severozápadní Evropě na východě hraničí s Německem a na jihu Belgie. Na severu a západě, země pobřeží do Severního moře. Nizozemsko, s rozlohou 41.526 čtverečních km, mírně menší než Dánsko , ale má téměř čtyřikrát populace – což je jeden z světa je nejvíce hustě obydlených zemí. Populace je nyní kolem 16, 8 mil. Kč (2010).

Oficiálním hlavním městem Nizozemska je Amsterdam (762.000 obyvatel), což je také největší město země – zatímco vláda a parlament jsou umístěny v Haagu (486000 obyvatel).Spolu s velmi důležité přístavní město Rotterdam Haag je metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel.Další velká města jsou Utrecht a Eindhoven .

Nizozemsko je velmi plochá a je jedním z nejníže položené země na světě. Hodně ze země je vlastně pod hladinou moře, ale rozsáhlý systém hrází, přehrad a duny působí jako ochrana proti povodním. Krajina v Nizozemsku je jinak dominují velké delty tvořené řekami Waal, Maas a IJssel – z nichž všechny jsou „zbraně“ na Rýn.

Nizozemsko je tradičně známý především země mnoha větrnými mlýny a pro své tulipány, dřeváky a výrobu sýrů (Gouda a Edam). Nizozemsko je také domov pro množství špičkových malířů evropských a filozofů, a země tak má řadu zajímavých muzeí předvést. V opačném případě, Amsterdamu architektura a všechny kanály velmi oblíbené turistické destinace.

Mezinárodní letiště Schiphol Amsterdam je nizozemský „největší a Evropa 4 Největší letiště.Další důležitá letiště v Nizozemsku Eindhoven Airport a Groningen Airport Eelde .