Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Nice Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Nice Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Nice Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Nice Letiště

Autopůjčovny Nice Letiště

Pronájem auta Nice Letiště

Nice Côte d’Azur Airport (NCE) – který ve francouzštině se nazývá Aéroport Nice Côte d’Azur – je asi. 6 km jihozápadně od Pěkný centrum, a je hlavní letiště pro většinu turistů, kteří cestují na francouzskou Riviéru (Côte d’Azur).Kromě toho slouží jako národní letiště pro malé knížectví Monako.Tam jsou také reálné vrtulník spojení mezi letiště v Nice a Monakem.

Každý rok, Letiště slouží téměř 10 milionů cestujících, což je ve Francii je 3. nejrušnější. Tam jsou přímé lety do mnoha destinací v Evropě – a někteří v Amerika– od Nice Côte d’Azur Airport.

Je snadné se dostat z letiště do centra města Nice. Každou půl hodinu kyvadlová z letiště na vlakové nádraží. Existují i ​​jiné možnosti autobusové. Jinak, jeden může samozřejmě využít i taxi.

Pokud si chcete pronajmout auto v Nice, několik hlavních mezinárodních pronájem kanceláří zde zastoupena – včetně Avis, Europcar, Hertz, National a Sixt.

Budova terminálu je obě restaurace a bary – stejně jako několik obchodů. Letiště může také nabídnout vynikající konferenci. Nejsou žádné hotely na letišti, ale můžete mít shuttle bus přímo do několika velkých hotelů v místě a okolí Nice.