Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Francie

Najděte levné autopůjčovny v Francie vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Francie. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Francie

Autopůjčovny Francie

Pronájem auta Francie

Francie je v západní Evropě největší země v oblasti – a má populaci přibližně 64 milionů EUR (2010). Země se táhne od Severního moře na severu až ke Středozemnímu moři na jihu a má společnou hranici s Belgií, Lucembursko, Německo , Andorra, Španělsko , Monako , Itálie a Švýcarska .Hlavní město Paříž má kolem 2,2 milionu obyvatel ve městě samotném – ale pokud uvedete předměstí, jeho populace vzroste na téměř 12 milionů.

Největší města po Pařížije Marseille , Lyon , Toulouse a Pěkný .

Krajina ve Francii je rozmanitý. Severní a centrální části jsou ovládány relativně ploché roviny, zatímco na jihu a jihovýchodě jsou vysoké pohoří (Pyreneje a Alpy). V západní Evropě nejvyšší hora, Mont Blanc (4807 m), který se nachází ve francouzských Alpách. Některé z nejdelších řek v Evropě protéká Francií: Loire, Rhone, Garonne a Seine.

Francie byla známá jako centrum evropské kultury po celá staletí, a měnící se politické režimy byly vědomi udržení tohoto.

Francie má řadu atrakcí nabídnout. Hlavní město Paříž má zvláštní postavení s jeho historií, zajímavou architekturou, její móda a její prosperující restaurace scény. V opačném případě, Provence a Riviera (Côte d’Azur) Středomoří tradice jako turista a rekreační destinací pro lidi z celého světa. Je třeba rovněž poznamenat, že Francie, s mnoha vinici, je také zřejmé destinací pro mnoho vinentusiaster.

Francie je nejzaměstnanější letiště je Charles de Gaulle International Airport (Roissy), mírně severovýchodně od Paříže.Další hlavní letiště jsou tradiční Paříž-Orly International Airportjižně od hlavního města a Nice Côte d’Azur mezinárodního letiště .