Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Tampere

Najděte levné autopůjčovny v Tampere vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Tampere. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Tampere

Autopůjčovny Tampere

Pronájem auta Tampere

Tampere je město cca. 210.000 obyvatel, se nachází v západní Finsko lan – mezi jezery Näsijärvi a Pyhäjärvi. Je to jeden z nejvíce industrializovaných měst Finska. Tampere, která byla založena v roce 1779, je také důležitá škola a vysoká škola.

Tampere je také vyhledávaným turistickým cílem. Mezi jeho mnoha atrakcí je několik divadel, koncertních sálů a muzeí. Zejména, Tampere Art Museum zmínil – který také ubytuje „Moomin“ a „Moomin dům“ na modelu světových Tove Jansson slavných příběhů o Moomin trollů.

Město má jinak velkou zábavní park s jako planetárium a akvárium – a řada zelených ploch a parků (cca 500 ve všech). To učinil Tampere často nazýván Skandinávii nejkrásnější průmyslové město.

Tampere byl těžce poškozen během finské občanské války v roce 1918, a tam je trochu starší, architektura je zachována. Nicméně, existuje mnoho zajímavých soudobé architektury zde – včetně Kalevala Church a Městská knihovna.

Město je mezinárodní letiště – Tampere-Pirkkala Airport– se nachází 17 mil jihozápadně od centra města.