Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Oulu Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Oulu Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Oulu Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Oulu Letiště

Autopůjčovny Oulu Letiště

Pronájem auta Oulu Letiště

Oulu Airport (OUL) se nachází 15 km jihozápadně od Oulu. Existují autobusy mezi Oulu letiště a na letiště každých 20 minut ve všední dny. K dispozici je 6 různých společností, které půjčit auto na letišti, tam jsou Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, a Scandia Pronájem.

V roce 2011, 973.912 cestujících navštívil Oulu Airport je jedno z největších letišť v Finsku.Hlavní terminál byl právě zrekonstruován a byla dokončena v září 2011. Kapacita je nyní rozšířen do Oulu mohou nyní přijímat 1500000 cestujících ročně.

Existuje více než tucet letů denně do Helsinek z Oulu, a tam je několik charterových letů z letiště do Řecka, Turecka , Kanárské ostrovy atd.

Oulu Airport má malý výběr kaváren a restaurací. Ostatní vybavení patří povinnost, rodinný pokoj, společenská místnost, VIP pokoje. Letiště také nabízí bezplatné připojení na internet a konferenční prostory. Vihiluoto Hotel-Airport Hotel se nachází 3 km od letiště.