Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Mikkeli

Najděte levné autopůjčovny v Mikkeli vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Mikkeli. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Mikkeli

Autopůjčovny Mikkeli

Pronájem auta Mikkeli

Mikkeli (švédsky: Sankt Michel) je město a magistrát v Finsku a část jižní Savonia oblasti jihu země.Magistrát má populaci 48 952 (2012) obyvatel.

Mikkeli byl pozemek finského sil obranné velitelství během druhé světové války, a že rovněž obdržela velké škody.

Hiidenmaa stezky se nachází asi 40 km východně od Mikkeli. Tam jsou dobře značené stezky pro pěší a příležitostí pro ty, kteří chtějí jít kratší výlety a probíhajících během několika dnů. Oblast v okolí města se nachází několik malých jezer.

Mikkeli je student s několika univerzit a škol pro odborné vzdělávání. To se měnil lehkého průmyslu, včetně dřeva a zpracování potravin. Je také důležité, brána a posádka. Centrum je postaven kolem velkého trhu a zde je trh dvakrát týdně.

Mariinski divadlo je jednou z pyšní Mikkelis velkých, jak dobře Placido Domingo byl host. Každý rok mezinárodní hudební festival se zde konají. Mikkeli je také známý pro jeho noční život s dobrým výběrem barů, hospod a nočních klubů. Mezi oblíbené kluby patří Kharma Lounge Bar, Helsinky, Wilhelm Club & Bar a Amarillo. Dalším lákadlem je Visulahti turistické centrum s muzea voskových figurín, mini pozemky a motorové muzeum

Mikkeli Airport se nachází 3 km od města.