Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Helsinky

Najděte levné autopůjčovny v Helsinky vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Helsinky. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Helsinky

Autopůjčovny Helsinky

Pronájem auta Helsinky

Helsinky, Finsko kapitál a je umístěn v jižním Finsku od Finlandsgulfen která je rameno Baltského moře.Město má populaci 604.380 (2012) obyvatel. Jak finština a švédština jsou oficiální jazyky. Helsinky je původní název města, a to se nazývá ve švédštině.

Helsinky byla založena v roce 1550, 300 let poté, co Švédové vzal zemi tím, švédského krále Gustava Vasa. Ale bylo tam malá populace ve městě, a to se nezmění, dokud Rusko dobyl Finsko v roce 1808 a ve Finsku se dostalo pod ruským carem.Finsko se stalo nezávislým v roce 1917 po ruské revoluci téhož roku.

Město má pověst pro bytí dobrý design, a v roce 2009 bylo město vybráno jako světového designu Capital v roce 2012. Současné umění navrhl Steven Holl je zajímavým příkladem moderní architektury. To je také populární navštívit módní Nokia obchod v Alexander Gatan uprostřed centra města.

Mnozí charakterizuje město jako „osvěžujícího“, je uvolněná s dobrým nočním životem, velké nákupní a mnoha muzeí. Také sauna a bazén možnosti jsou dobré, například, v krásném Yrjönkatu bazénu z roku 1928.

Jen mimo město na některých ostrovech nacházejících se pevnost Suomenlinna je jedním z největších pobřežních pevnosti a byla zahájena Švédy v roce 1748. Místo, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, je oblíbenou destinací především v létě.

Na zoo Högholmen města, a Borg backen města zábavního parku.Helsinky Airportse nachází 17 km severně od centra města.