Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Espoo

Najděte levné autopůjčovny v Espoo vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Espoo. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Espoo

Autopůjčovny Espoo

Pronájem auta Espoo

Espoo (švédsky: Espoo) je dvojjazyčný město Finska.Leží v zálivu, konkrétně v provincii Uusimaa – na sever od hlavního města Helsinky. Z města 250.000 obyvatel (2011) je 85% finské mluvící a švédský jazyk.

Tam byli lidé v Espoo asi 9000 roků – zatímco bydannelsen pravděpodobně pochází z 1100s.

Espoo nemá koncentrované centru, ale sestává z několika center rozloženo na větší plochu. Mnoho finské společnosti mají své sídlo v Espoo, proslulý mobilní telefon společnosti Nokia.

Jeden z nejpopulárnějších památek v Espoo, je Noux (Nuuksion) Národní park, se nachází 10 km severně od centra města. Byla založena v roce 1994 a má rozlohu 45 km2. V opačném případě, Espoo katedrála zmínil. Je to krásná křížová kostel, kde nejstarší části jsou z konce 1400. Dobře-turistickou atrakcí je také tzv. WeeGee dům v obci Hagalund. Zde je celý 5 muzea (včetně Espoo Museum of Modern Art), galerie, kavárna a muzejní obchod. Budova představuje finskou konstruktivismus, a je tedy chráněn. Výstavní prostory v Weegee domě pokrývá celou 5000 m2.

Nejbližší letiště je Helsinky-Vantaa(Helsinky-Vantaa) International Airport, který se nachází 25 km severovýchodně od Espoo.