Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Filipíny

Najděte levné autopůjčovny v Filipíny vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Filipíny. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Filipíny

Autopůjčovny Filipíny

Pronájem auta Filipíny

Filipíny jsou øyrepublikk v jihovýchodní Asii, která se skládá z 11 hlavních ostrovů a více než 7000 menších ostrovů. Populace 92337852 (2011) obyvatel z něj dělá jeden z nejlidnatější země v Asii, a populační růst je rovněž vysoká.Filipíny hraničit s Indonésií na jihu, Singapur, Malajsie, Vietnam a Kambodža na západ, Čína , Hong Kong a Tchaj-wanu na jihu.K východu je Philippine Sea, na západ v Jihočínském moři a Celebeshavet jižní. Největší ostrovy jsou Luzon na severu a Mindanao na jihu. Více než třetina obyvatel žije v Luzon a je to tady, že kapitál Manilase nachází.

Země byla španělská kolonie 1521 – 1898 a pak americká kolonie až do roku 1946. Je s Východním Timoru a Jižní Koreou jedné ze tří asijských zemí s křesťanství jako dominantní náboženství

V roce 1960, na Filipínách byla druhá nejbohatší země v Asii po Japonsku. Dvě desetiletí pod vládou Ferdinanda Marcose „významně přispěla k zemi není dále rozvíjena s ostatními zemích jihovýchodní Asie. Ferdinand Marcos se dostal k moci v roce 1965 a vládl zemi jako diktaturu, než on byl sesazen v převratu v roce 1986. Na více než 1000 párů bot, které byly nalezeny po Ferdinandovi manželky Marcos Imelda poté, co odešel do exilu, stojí jako svědectví na luxusní život měli. V roce 1970 – a 1980-rok nárůst rozdílů mezi nejbohatšími a nejchudšími mnohem rychleji než v jiných zemích v regionu, a problému chudoby je nyní velmi vážná. Obyvatelstvo je velmi komplexní a heterogenní t s různých etnických skupin, většina z nich Malay původu. Celkem, asi 80 ethno-lingvistické skupiny.

Podnebí je tropické, a od března do května, jsou nejteplejší měsíce. Deštivá sezóna trvá od června do října. S tisíci ostrovy Filipín má hodně co nabídnout. Boracay a Malapascua jsou jen dvě z několika ostrovů, známý pro své krásné bílé pláže. Camarines Sur má centrum vodních sportů, krásné korálové útesy a pláže s oběma bílé a černé pískem. Bacolod je známý pro bytí město úsměvy, protože roční masky festivalu. Zamboanga má pověst „latinské město v Asii“ a zajímavý, protože z historických památek, kostelů a mešit.

Hlavní letiště je Ninoy Aquino mezinárodní letiště v Manile.K dispozici jsou také mezinárodní letiště Cebu, Clark Freeport Zone, Angeles, Davao, Kalibo, Laoag, Manila a Zamboanga.