Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Fiji

Najděte levné autopůjčovny v Fiji vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Fiji. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Fiji

Autopůjčovny Fiji

Pronájem auta Fiji

Fidži je souostroví více než 300 ostrovů roztroušených na ploše cca. 500 000 km2. Jen přes 100 ostrovů je trvale obydlena 944 700 (2009) obyvatel.Fidži se nachází 2000 km severně od Nového Zélandu, východně od Vanuatu, západ Tonga a jižní Tuvalu. Největší ostrovy jsou Viti Levu a Vanua Levu, a kapitál je Suva. Země je nejlidnatější z ostrovních států v Pacifiku. Úředními jazyky jsou angličtina, Fidži a Fidži Hindština.

Populace se skládá z asi 50% fijianere (Melanesian / Polynesian) a 45% Indů. Politické rozdíly mezi oběma etnickými skupinami charakterizovat politický život.

První obyvatelé Fidži přišli z jihovýchodní Asie dlouho před ostrovy byly objeveny evropskými průzkumníky. Holandský průzkumník Abel Tasman byl první Evropan, který přišel na Fidži v polovině r. 1600. Ostrovy byla britská kolonie v letech 1874 a 1970. Po Fidži se stal nezávislý demokratický board byl přerušen několika vojenským převratem. Rasová diskriminace, politické nepokoje a vojenský puč je trvalý problém na Fidži.

Největší ostrovy jsou sopečného původu, mnoho menší jsou ploché korálové ostrovy. Fidži má tropické námořní klima a jihovýchodní pasáty zdá moderování ve vlhkém horku.

Cestovní ruch a vývoz cukru a ryby jsou Fidži je významné průmysly. Cestovní ruch představuje zhruba 30 procent HDP. Fidži nabízí nejkrásnější a rozmanité krajiny s bílými, idylické pláže, korálové útesy, tropickými deštnými lesy a pohořími. Fidži je rájem pro ty, kteří milují potápění a vodní sporty. Bouma National Park s okouzlující deštného pralesa a vzrušující divočiny stojí za návštěvu. Yasawa Islands jsou malé sopečné ostrovy s barevnými korálovými útesy.

Fidži se nachází na hlavní trase mezi Severní Amerikou a Austrálií, a je hlavní komunikační centrum v jihozápadním Pacifiku. Mezinárodní letiště Nadi International Airport na západním pobřeží ostrova Viti Levu jako mezilehlé stanici pro tras, které spojují USAa Austrálie / Nový Zéland , a je hlavní letiště.Tam jsou také mezinárodní lety z letiště v hlavním městě Suva,.

Destinasjoner