Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Ekvador

Najděte levné autopůjčovny v Ekvador vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Ekvador. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Ekvador

Autopůjčovny Ekvador

Pronájem auta Ekvador

Ekvádor se nachází severozápadně od Jižní Ameriky na rovníku, a také na Galapágách v Pacifiku. Malá země hraničící Kolumbii a Peru, a má pobřeží s výhledem na Tichý oceán. Oficiálním jazykem je španělština, ale to je mluvené více domorodém jazyce Quichua a Shuar. Hlavním městem je Quito.Populace z Ekvádoru je 15 223680 (2011) obyvatel.

Ekvádor je hornatá země, kde Andy půlí zemi se dvěma paralelními horskými pásmy. Geograficky a klimaticky země je trojí v teplé pobřežní oblasti, mírné vysočina a vlhké a teplé déšť. Krajina na východ od And má velké plochy tropické džungle nebo Amazon náleží. Zničení deštného pralesa je obrovský problém, a až do roku 1990 Ekvádor ztratí 30 procent původního pralesa. To také vedlo ke vzniku pouští. Ale nová ústava z roku 2008 je jedním z prvních na světě, uznávají právo přírody.

Ekvádor je země bohatá na přírodní zdroje, zejména těžba ropy je důležitá. Klima poskytuje vynikající podmínky pro zemědělství v nížinách na západě spustit export orientované produkci banánů, kávy, kakaa a krevety. Země je největším světovým vývozcem banánů.

Galapágy se nacházejí v Tichém oceánu při pobřeží pevniny je známý pro své jedinečné druhy, a je zapsána na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Ostrovy jsou magnetem pro turisty. Většina lodě vyplouvají z Guayaquil je Ekvádor největší město a přístav. Město Quito bylo důležité město incké říše a později koloniální velmocí. Byl postaven na troskách incké říše a má bohatou pre-Columbian historie. To přišlo na Seznamu světového dědictví UNESCO v roce 1970 za to, že nejzachovalejší starověké město v Latinské Americe. Další remíza je mnoho krásných pláží na pobřeží Tichého oceánu, kde je možné získat jídlo a ubytování za levné ceny.

Populace z Ekvádoru se vyznačuje etnickou rozmanitost, složený z domorodých lidí a potomků Španělů a afrických otroků. To bylo rozkvétá vysokou kulturu v Ekvádoru již F 3000 jeKr. Ekvádor byl v 1400s v severní části starého impéria Inků. Španělé dorazili v roce 1534, a to skoncovat s mocnou říši Inků. Ekvádor se stal nezávislý v 1830.

Největší letiště je hlavní a Mariscal Sucre International Airport. José Joaquín de Olmedo mezinárodní letiště Guayaquil je druhým největším a třetí a Mariscal Lamar Airport ve městě Cuenca.

Destinasjoner