Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Egypt

Najděte levné autopůjčovny v Egypt vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Egypt. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Egypt

Autopůjčovny Egypt

Pronájem auta Egypt

Egypt se nachází v severozápadním rohu severní Afriky – a s malou částí v Asii (Sinajský poloostrov). Populace je více než o 83 milionů EUR (2010) a země s druhým Afriky nejlidnatější. Egypt je výměra půdy pokrývá asi 1.000.000 km2, a země má společnou hranici s Libyí, Súdán, Izrael Jordánu a pásmo Gazy.Kapitál Káhira s 16 miliony obyvatel největšího města Egypta a Afriky.Další velká města Alexandrie v Egyptě, Sharm el Sheikh, Luxor, Suez a Port Said.

Hodně z Egypta je pouštní krajina, zatímco tam je na denním pořádku podél svět je nejdelší řeka – Nil – která protéká zemí, a která má své odbytiště ve Středomoří.

Egypt je bohatá na kulturní bohatství. Některé z nejstarších jsou umístěny zde. Nejznámější jsou pyramidy v Gíze -, pokud takové Navštivte slavné Sfingy a velkou Cheopsova pyramida. Také starověké chrámy v Luxoru, musí být uvedeno.

Dobrodružství jiného druhu lze získat při návštěvě oblíbeném přímořském městě Sharm el-Sheikh, která leží mezi zálivu Aqaba a Suez Bay. K dispozici je také rájem pro sportovní potápěče, kteří hledají skvělé korály a tajemných vraků.

Vzhledem k tomu, ze „arabské revoluce“ v roce 2011 by se měl řídit aktualizované bezpečnostní posouzení zahraničních věcí.

Egypt je hlavní letiště je Cairo International Airport, což je málo mil mimo hlavní město.To je také obsazeno letiště v Alexandrii a v Sharm el-Sheikh.