Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kodaň

Najděte levné autopůjčovny v Kodaň vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kodaň. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kodaň

Autopůjčovny Kodaň

Pronájem auta Kodaň

Kodaň, Dánsko je kapitál a největší město, se nachází na ostrovech Øresund Zélandu a Amager. Město má 540.000 obyvatel (2011), zatímco metropolitní oblast má populaci asi 1,2 milionu. Kodaň patří Capital Region, a je hlavním kulturním a ekonomickým centrem. Kromě toho, město je hlavní přepravní rozbočovač.

Jádro tvořeno Kodaně tzv. „vnitřní město“, a zde se nachází pěší ulice „Strøget“ – který běží od náměstí City Hall na Kongens Nytorv. Strøget je známý pro své skvělé nákupní příležitosti s obchodů, skladů a arkádami. Kodaň je také známý pro své živé a různorodé noční život a léto Nyhavn je populární a barevné restaurace a kavárna oblast.

Většina lidí ví, dost slavná socha v Kodani „The Little Mermaid“ v roce 1913, která stojí v přístavu části Østerbro – jen severně od centra města. Také zábavní park „Tivoli“ je znám široké veřejnosti.

Jinak Kodaň má nespočet turistických atrakcí a památek – včetně národa předních muzejních institucí v kulturní historii, umění a přírodní historie.

Mnoho turistů najít cestu do královského paláce, v roce 1766 – který byl královskou rezidencí od roku 1794.Části hradu jsou otevřeny pro veřejnost – včetně muzeum, které ukazuje krále soukromý pokoj z období 1863 – 1947. Také „dánských králů Chronologické kolekce“ může být viděn v muzeu Amalienborg.

Další zajímavosti v Kodani patří Zámek Rosenborg od roku 1624 – kde si můžete prohlédnout výstavu dánských korunovačních klenotů, Copenhagen City muzeum, kostel Nanebevzetí Panny Marie v roce 1829, kulatá věž z roku 1642 a Národní muzeum – která byla založena v roce 1807.

Copenhagen Airport – Kastrupse nachází 8 km jihovýchodně od centra města, je největším letištěm.