Srovnávejte ceny od více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven ve více než 60 000 místech světa

billeie3

Garantovány nízké ceny za pronájem aut

Srovnáváme více než 1 500 provozovatelů autopůjčoven a tím vám zajistíme nízké ceny

Žádné skryté náklady ani poplatky

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, neplatíte žádné poplatky za platbu kartou ani jiné skryté náklady

Zákaznický servis 24/7

Náš zákaznický servis je vždy vzhůru a neustále funguje. Nikdy nemáme zavřeno

Neomezené kilometry a pojištění

Pokud si objednáte pronájem naším prostřednictvím, vždy máte v ceně neomezené kilometry

Půjčovna aut Kodaň Letiště

Najděte levné autopůjčovny v Kodaň Letiště vyplněním formuláře vlevo. Autopujcovny24.cz porovnává ceny několika společností současně a najde nejlepší cenu pro pronájem auta v Kodaň Letiště. Když si auto objednáte přes nás, nebudete platit žádné skyté výdaje navíc ani poplatky za kreditní karty.

Kodaň Letiště

Autopůjčovny Kodaň Letiště

Pronájem auta Kodaň Letiště

Mezinárodní letiště Copenhagen Airport – Kastrup (CPH) je Dánsko‚s (a Nordic)‘ s, který se nachází na ostrově Amager – asi 8 km jihovýchodně od centra Kodaně.Letištní servisováno 21500000 cestujících v roce 2010.

Copenhagen Airport – Kastrup otevřen v roce 1925 av současné době má čtyři terminály: Terminál 1 je určen pro vnitrostátní lety, Terminál 2 a 3 na mezinárodních letů a poslední terminál s názvem CPH GO, používané především pro nízkou cenu.

Z letiště jezdí přímé lety do 111 destinací v Norsku iv zahraničí, a to je pr. Dnes většina letů do Londýn, Stockholm a Oslo .

Chcete-li dostat do centra Kodaně, využití autobusová, vlakem, metrem nebo taxíkem. Pokud si chcete pronajmout auto v Kodani, si můžete vyzvednout své auto na letišti. Zde je renomované autopůjčovny, jako Avis, Hertz, Europcar, Sixt a rozpočet.

Copenhagen Airport má celou řadu zařízení pro návštěvníky – včetně celé řady obchodů (Tax-free) a stravovacích míst. Kromě toho, existuje několik bank a bankomaty, cestovní kanceláře a dětská herna. Hotel Hilton Copenhagen Airport se také nachází na letišti a tam je přímé spojení mezi hotelem a terminál 3 krytou tunelu.